Promocje na obozy i kolonie

Letni wypoczynek dzieci i młodzieży stanowi coraz większą pozycję w domowym budżecie. Możemy zapomnieć o atrakcyjnych koloniach i obozach w cenie 1000 zł. Dziś stawki są znacznie wyższe, a już na pewno wtedy, gdy planujemy posłać dziecko na 10-14 dniowy wyjazd nad morze czy w góry. Na szczęście niektórzy organizatorzy co jakiś czas oferują ciekawe promocje na obozy i kolonie. Sprawdzamy, ile można dzięki temu zaoszczędzić.

Rabat na wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży – jest naprawdę nieźle!

Wielu z nas przywykło już do tego, że biura podróży, hotele czy właściciele pensjonatów nawet nie chcą podejmować rozmowy na temat udzielenia ewentualnego rabatu. Chlubnym wyjątkiem są tutaj niektórzy organizatorzy wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży.

W okresach promocji organizatorzy oferują rabaty kwotowe, których wysokość może sięgać nawet kilkuset złotych. Jest to spora ulga finansowa dla rodziców, zwłaszcza w sytuacji, gdy trzeba zafundować wakacyjny wyjazd rodzeństwu.

Gdzie i kiedy szukać promocji na obozy i kolonie?

Promocje najczęściej pojawiają się w dwóch okresach, czyli zimą oraz tuż przed startem wakacji. Organizatorzy wyjazdów chcą w ten sposób z jednej strony zmobilizować rodziców do wczesnego zarezerwowania wakacji dla dziecka, a z drugiej sprzedać ostatnie wolne miejsca.

Promocyjnych ofert należy szukać przede wszystkim na stronach internetowych organizatorów turystyki dziecięcej i młodzieżowej. Informacje na ten temat mogą pojawiać się również w mediach społecznościowych czy w materiałach reklamowych w Internecie.

Jak jeszcze można zaoszczędzić na wakacjach dziecka?

Poza skorzystaniem z promocji na kolonie i obozy, warto również poszukać innych sposobów na oszczędności. Jednym z nich jest zafundowanie wspólnego wyjazdu rodzeństwu – większość organizatorów udziela w takiej sytuacji dodatkowego rabatu.

Oczywiście istnieją również sposoby dobrze znane każdemu, kto kiedykolwiek rezerwował wakacje czy pobyt w hotelu, a więc:

  • Wybór tańszego terminu – jeśli nie koliduje to z rodzinnymi planami, to warto pomyśleć o wykupieniu obozu czy kolonii w ostatnich dwóch tygodniach sierpnia, kiedy ceny są z reguły niższe;
  • Skrócenie pobytu – w sytuacji, gdy budżet na wyjazd dziecka jest mocno ograniczony, warto skrócić pobyt z 10-14 dni do 7 dni;

Promocja to dobry powód, aby zafundować dziecku atrakcyjny wyjazd

W wielu domach trwają właśnie dyskusje nad tym, czy rodzice mogą sobie pozwolić na sfinansowanie dziecku wakacyjnego wypoczynku. Rosnące koszty życia, wysoka inflacja, bardzo drogie usługi turystyczne – to wszystko każe odpowiedzialnie zarządzać budżetem.

Z drugiej jednak strony są wspomniane promocje, dzięki którym nie trzeba mieć wcale solidnego zaplecza finansowego, aby sprawić dziecku radość i nagrodzić je za cały rok ciężkiej nauki. Warto to wszystko dokładnie przeliczyć i podjąć najlepszą decyzję tak dla dziecka, jak i domowego budżetu.

Sprawdź promocje na obozy i kolonie organizowane przez Kogis

Kogis to czołowy organizator turystyki dziecięcej i młodzieżowej, który od wielu lat zapewnia młodym ludziom świetny wakacyjny czas w najpiękniejszych zakątkach Polski – m.in. w Darłówku, Łazach czy Czaplinku.

W ofercie Kogis znajdziesz kilkadziesiąt najróżniejszych imprez tematycznych, w tym dla fanów anime i manga, LEGO, Minecrafta, Harry’ego Pottera, survivalu, sportu, tańca, jeździectwa, sztuk plastycznych, żeglarstwa czy RPG.

Z aktualnymi promocjami na obozy i kolonie Kogis zapoznasz się na stronie internetowej https://www.kogis.pl//.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here