Kupujemy iPhone 7 Plus

O telefonach marki Apple krążą w naszym kraju różne opinie. Nie brakuje zafascynowanych nimi użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie przejścia na inny ekosystem – najczęściej jako zalety wymieniają oni łatwą obsługę, wysoką wydajność i długie wsparcie producenta. Z drugiej strony mnóstwo osób krytykuje tę markę, a zwłaszcza jej politykę cenową – iPhone, iPady czy MacBooki to urządzenia kosztujące nawet kilka razy więcej, niż konkurencja o podobnych parametrach. Czy więc smartfony od Apple są warte zainteresowania?

Dlaczego smartfony Apple sprzedają się tak dobrze?

Niejedna osoba zastanawia się nad tym, jak to możliwe, że producent oferujący swoje urządzenia wyraźnie drożej od konkurencji, cieszy się tak dużą popularnością i znajduje nabywców na setki milionów swoich urządzeń każdego roku. Powodów takiego stanu rzeczy warto szukać w tym, co rzeczywiście odróżnia urządzenia Apple od reszty – optymalizacji oprogramowania przez samego producenta. W odróżnieniu od urządzeń z Androidem na pokładzie, iPhone nie muszą obsługiwać wielu smartfonów o różnej specyfikacji, co pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów sprzętowych każdego z urządzeń. Efekt? Smartfony Apple działają fenomenalnie szybko, na realizację zadań nie trzeba długo czekać, a nawet kilkuletnie urządzenia potrafią zawstydzać konkurentów. Duża w tym zasługa wykorzystywanych podzespołów – do iPhone trafiają tylko najwydajniejsze procesory, ultraszybka pamięć NVMe i nowoczesna pamięć RAM – dlatego nawet kilkuletnie urządzenie wciąż może działać świetnie. Dodatkowo sam producent zapewnia bardzo długie wsparcie aktualizacjami – przekraczające nawet 5 lat – co oznacza nieporównywalnie dłuższy okres eksploatacji.

Nie musisz kupować nowego iPhone’a

Dzięki długiemu wsparciu i wydajnym podzespołom wcale nie musisz decydować się na zakup nowego iPhone’a, by korzystać z ekosystemu Apple czy przekonać się, jak działają w praktyce oferowane przez nich rozwiązania. Np. iPhone 7 Plus używany, który kupisz za ułamek ceny nowego smartfona prosto z salonu, a wciąż jest to bardzo wydajne urządzenie, o wydajności pozwalającej na sprawną obsługę niemal wszystkich aplikacji, które aktualnie pojawiają się na rynku, niezłej baterii, pozwalającej na całodzienną pracę i aparacie, dzięki któremu uwiecznisz najważniejsze momenty z Twojego życia. Może to być świetne rozwiązanie, by przekonać się, czy rozwiązania Apple przypadną Ci do gustu i pierwszy krok w stronę ekosystemu tej marki. Większość klientów przekonuje się, że warto sięgnąć po kolejny model – nawet pomimo wyższej, niż u konkurencji ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here