Rozstępy nie takie straszne

0
427

Każda kobieta ma jakieś kompleksy. Zwykle są związane wyglądem. Dotyczą zarówno zbyt dużej wagi, krótkich nóg, małych piersi ale także mogą dotyczyć uzębienia, koloru włósów czy nawet piegów na twarzy. To temat indywidualny, każdy podchodzi do niego inaczej i każdy z nas ma inne wyobrażenie kobiety idealnej. Chociaż należy przyznać że takie nie istnieją, dlatego swoje wady należy zaakceptować lub wypróbować nowych technik, które będą w stanie pomóc.

Dzisiejsza medycyna jest tak dobrze rozwinięta że przeważnie każdą wadę wyglądu można naprawić lub chociaż odrobinę zniwelować. Coraz więcej ludzi, zwłaszcza kobiet uskarża się na występowanie na ich ciele rozstępów. Rozstępy to nic innego jak ślady na skórze, które powstają w wyniku jej rozciągnięcia. Mogą przypominać pewnego rodzaju pęknięcia. Powstają zwykle w skutek zmiany wagi całego ciała, po ciąży lub w wyniku zbyt szybkiego okresu dojrzewania dlatego czasem mogą pojawić się nawet u osób w wieku nastoletnim. Podczas zachodzących zmian w sylwetce, skóra nie jest w stanie wytworzyć odpowiedniej ilości włókien kolagenowych. W rezultacie powstają rozstępy. Zwykle występują na brzuchu, udach, pośladkach czy piersiach.

Czy są sposoby na to jak skutecznie usuwać rozstępy?

Możemy zacząć na pewno od tych bardziej dla każdego dostępnych. W sklepach znajdziemy masę produktów o działaniu wspomagającym ich usuwanie. Przeważnie są to różnego rodzaju kremy i balsamy. Pojawiły się również z czasem olejki czy peelingi. Niestety wszystkie te produkty pełnią raczej funkcje wspomagające a nie samozwalczające. Rozstępy są dość trudne do usunięcia, zwłaszcza jeśli chodzi same kosmetyki. Jednak istnieje wiele klinik piękna, które usuwanie rozstępów wykonują od wielu lat i co najważniejsze, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród zainteresowanych. Zabiegi usuwania rozstępów wykonuje się za pomocą odpowiedniego lasera lub radiofrekwencji mikroigłowej czyli naświetlaniu miejsc na ciele za pomocą energii cieplnej. Powoduje to pobudzanie organizmu to wytwarzania nowego kolagenu, co wówczas skutkuje zanikaniu rozstępów.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele miejsc w których wykwalifikowana kadra pracownicza zajmuje się tego rodzaju zabiegami. Wystarczy, że zainteresowana skorzysta z internetu. Przykładowa strona to wrosinski.pl. Jest to adres pod którym znajdzie odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań. Klinika, która posiada tę właśnie stronę internetową udostępnia wiele informacji na temat tego jak usuwać rozstępy, jakie dokładnie zabiegi są w ofercie i na czym polegają. Na stronie wrosinski.pl znajdziemy również cennik, dzięki któremu można dowiedzieć się jakie koszty będą z daną usługą związane. Co najważniejsze, strona posiada wiele informacji na temat bezpośredniego kontaktu z klientem. Numer telefonu, e-mail oraz adres głównej siedziby. Klinika ta może poszczycić się nienaganną opinią klientów. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie i dla każdego dopasowywana jest najkorzystniejsza z metod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here